Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ratusz

Re: Ratusz

Postautor: Wędrowiec » 10 gru 2013, 22:36

Do budynku wszedł mężczyzna w płaszczu oficerskim ozdobionym drobinkami śniegu jaki zaczął sypać chwilę od wyjścia z pojazdu, a za nim w zimowym mundurze i trzymającym w dłoniach uszankę żołnierz o dość nieprzyjemniej twarzy. Broń przewieszona przez ramię ochrony Lyncha spoczywała zabezpieczona, natomiast pistolet samego eskortowanego spoczywał w kaburze, miało być spokojnie, wszystko według planów rady - jak zawsze. Cały marsz szedł dostojnie i bez zbędnego niepokojenia przez przyglądających się strażników, wyglądało na to, że każdy może odwiedzić miejscowy ratusz by załatwić swoją sprawę, nawet przyzwalano na noszenie broni, ach te górskie klimaty.

Wnętrze co prawda pozostawiało do życzenia, niemniej jednak było czyste i zadbane - w większości. Filary w głównej hali miały wieszaki na flagę, niegdyś pewnie Ameryki, teraz zwisały brunatne, postrzępione szmaty. Okna nie były zabite jak się spodziewał po nich Wędrowiec, lecz zasłonięte grubymi kotarami i uszczelnione folią przybitą gwoźdźmi. Posadzka za to marmurowa ładnie prezentowała się pod drzwiami biura pani burmistrz, w przeciwieństwie do tych spod wejścia były czyste. Po bokach stały rozstawione biurka, oraz stoły zastawione starym, zużytym sprzętem elektronicznym i pożółkłymi papierami. Otoczenie przypominało nieco antykwariat.

Przy drzwiach oznaczonych "MAYOR" stała straż ze starymi M3A1 - świta nie wprowadzała w żadne osłupienie, zwykłe chłopy z bronią w dłoniach.
-Nazywam się Lynch, przychodzę w sprawie omówienia naszej obecności parę kilometrów od miasta, mniemam że wiecie o czy mówię - Grzecznie przedstawił się i podał cel swojej wizyty. Miał nadzieję na szybkie przyjęcie.
Umiejętności:
Spoiler:

Ekwipunek:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Wędrowiec
Major Lynch

Kasa: 1,285.00
Wiek postaci: 36
Frakcja: Odrodzenie
Broń główna: Colt Rangemaster
Bron dodatkowa: Pistolet 9mm
Broń biała: Nóż bojowy
Pancerz: Zimowy mundur oficera

Postautor: Wędrowiec » 11 gru 2013, 17:52

-Wprost niesamowity styl przyjmowania przed gabinetem, musicie być bardzo pewni siebie. Co oczywiście się chwali, ale my mamy jeszcze jedną propozycję, możemy wejść? Nie chcemy przecież obgadywać pewnych spraw stojąc między pracującymi ludźmi, nie przeszkadzajmy im - Zaproponował grzecznie oficer ściskając lekko czapkę w dłoniach. Odpowiedź pani burmistrz była bardzo obraźliwa, bez szacunku dla ludzi przychodzących z nią rozmawiać.
Umiejętności:
Spoiler:

Ekwipunek:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Wędrowiec
Major Lynch

Postautor: Wędrowiec » 11 gru 2013, 19:54

-Ładny gabinet, trochę pusty, ale o gustach... - Tutaj przerwał gdy obrócił się spoglądając na strażników -Jak już wspomniałem przy strażnikach, nazywam się Lynch, jestem majorem w Odrodzeniu - Położył dłoń na piesi
-Odrodzenie to my, Ci którzy koczują przy jeziorze i odstraszają górskich rabusiów od waszych południowych granic - Podsumował swoją obecność w tym rejonie mapy by przejść zaraz do sedna
Pani burmistrz, zastanawiała się Pani może co by się stało gdyby wszystko wróciło na swoje miejsca sprzed wojny? - W tym momencie wrócił wzrokiem na rozmówczynię wskazując czapką mapę zawieszoną w rogu, ledwo zauważalną na pierwszy rzut oka
-Powiedzmy, że pozbylibyśmy się wszelkiego elementu szkodliwego w szerokim tego słowa znaczeniu i odbudowali kraj bogatszy o przejścia, terytorium i... dolary - Uśmiechnął się w tym miejscu
-Oczywiście oferuję to Pani, a nikomu innemu, nie radzie Foresthill, czy nawet mojej radzie. Sam nie jestem tego w stanie osiągnąć, ale łącząc nasze zasoby z Pani wpływami... możemy dokonać czegoś więcej, niż sprzedaż niewielkiej ilości futer i mięsa tkwiąc w monotonii, bezsensowności istnienia - Lynch odwołał się tutaj do ambicji kobiety u władzy lichego miasteczka, miał też w zamiar lekko zauroczyć rozmówczynie żeby uzyskać lepszy efekt, ale nie był pewien czy akurat jest w jej typie z dość zniszczoną twarzą jak na kogoś z wyższych sfer - jeżeli można było go tak nazwać.
Umiejętności:
Spoiler:

Ekwipunek:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Wędrowiec
Major Lynch

Postautor: Wędrowiec » 11 gru 2013, 21:07

Wędrowiec uniósł dłoń pani burmistrz i lekko musną ustami jak to robili na starych przedwojennych filmach -Czyli znaleźliśmy wspólny język, ale to skąd pochodzę zachowam jeszcze na chwilę obecną dla siebie - Uśmiechną się podnosząc głowę -Nie wspominałem jednak o wyplenianiu żadnej zarazy, takie katastrofy powiększają mój portfel. Ale jeżeli mamy się wzbogacić o więcej niż kilka groszy musimy rozprzestrzenić swoje wpływy na cały stan. Rozstawiając własne pionki na całej planszy możemy przyczynić się do największego przekrętu w powojennym świecie, stworzyć złudzenie zwierzchnictwa nad całym terytorium Utah - Tutaj po raz kolejny wskazał na mapę -Tak jak to robili przedwojenni tworząc Stany Zjednoczone Ameryki - Wędrowiec powiedział z dumą, po czym dodał pośpiesznie -Skoro jest moja droga pani zainteresowana, mogę mówić Saguela? -Zapytał w międzyczasie -Zacznijmy od wprowadzenia moich ludzi na obrzeża miasta pod pretekstem ochrony, lub jak moja droga uważasz. Tak czy siak, będziemy odstraszać bandyckie grupy. Początkowo postaramy się nie szwendać po mieście, a później wzmocnimy ochronę wewnątrz, jak już ludzie przywyknął. Zapewne posiadacie jakiś... przeciwników, prawda? Chyba najwyższy czas pozbyć się... elementu szkodliwego, jak uprzednio wspomniałem
Umiejętności:
Spoiler:

Ekwipunek:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Wędrowiec
Major Lynch

Postautor: Wędrowiec » 11 gru 2013, 23:13

-O rasizm się nie martw, ale Rodzina? Cóż to za twór? Jakaś mafia? - Wędrowiec podniósł brwi -Możemy ich wyprzeć w dość krótkim czasie zapewne, na pewno nie są wielkimi strategami
Umiejętności:
Spoiler:

Ekwipunek:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Wędrowiec
Major Lynch

Postautor: Wędrowiec » 12 gru 2013, 21:31

Lynch podniósł ledwo zauważalnie brwi i odpowiedział:
-Nie powinni stanowić problemu nie do przebrnięcia, ale czy ty, moja droga, jesteś pewna co do lojalności swoich ochroniarzy? - W tym momencie oficer spojrzał na dwóch chłopców przy drzwiach, a za nim rozejrzał się po jednym i drugim żołnierz obecny przy swoim przełożonym od samego początku.

//Zaraz kończę, nie przemęczaj się Leszku. Pewne możliwości chcę wykluczyć na samym początku.
Umiejętności:
Spoiler:

Ekwipunek:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Wędrowiec
Major Lynch

Postautor: Wędrowiec » 12 gru 2013, 22:40

Wędrowiec spojrzał po jednym i drugim jeszcze jeden raz by powrócić wzrokiem na panią burmistrz żeby upewnić się czy są do siebie choć trochę podobni.
-Miejmy taką nadzieję - Powiedział sam do siebie pod nosem -Pani burmistrz, chyba czas zakończyć nasze miłe spotkanie. Nie omówiliśmy jeszcze wielu rzeczy, ale pozostawmy to na przyszłość. Ja w tym czasie zajmę się swoją częścią przygotowawczą, a panią proszę o odnowienie starych znajomości, które mogą nam się przydać. Do zobaczenia - Uśmiechną się lekko i nałożył na głowę swoją czapkę.
-Igła, za mną - Nakazał swojemu podopiecznemu w trakcie poprawiania wierzchniego okrycia.

Chwilę później byli już na głównym korytarzu, a raczej hali przez którą weszli do budynku. W tym momencie Wędrowiec zwrócił się do zaufanego żołnierza.
-Teraz już wiesz jak bardzo Ci ufam. Mam nadzieję, że mogę liczyć na twoje bezwzględne poparcie
-Oczywiście, ale czy my na pewno możemy ufać tym ludziom w Foresthill? - Zapytał Igła zakładając swoją uszankę, byli już za drzwiami ratusza gdy padło te pytanie.
-Dobrze wiesz jak powinniśmy podchodzić do ludzi z zewnątrz - Wędrowiec spojrzał wymownie na swojego towarzysza.
-Hmm - Mrukną i ruszył dalej bez słowa.
Umiejętności:
Spoiler:

Ekwipunek:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Wędrowiec
Major Lynch

Postautor: Wędrowiec » 15 gru 2013, 15:05

Do budynku będącego ratuszem i siedzibą rady Foresthill z panią burmistrz na czele wszedł major Lynch z Igłą, swoim najbliższym współpracownikiem. Udali się wprost do biura pani burmistrz, z którą zawarli szemrany układ, a jego pierwsza część właśnie z dość średnim powodzeniem weszła w życie i nadchodziła kolejna jak poranek dnia następnego.
-Major Lynch, do pani burmistrz z niecierpiącą zwłoki sprawą - Powiedział przed drzwiami biura i wszedł bez oczekiwania na odpowiedź -Witam ponownie, pierwszy etap zakończony pomyślnie. Teraz przejdźmy do waszego problemu, Rodzina w Foresthill - zdjął czapkę i zatrzymał pod pachą by móc swobodnie gestykulować -Podaj mi ich rozmieszczenie, przejmiemy te lokale, broń i zapasy
Umiejętności:
Spoiler:

Ekwipunek:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Wędrowiec
Major Lynch

Postautor: Wędrowiec » 15 gru 2013, 19:34

-To co proponujesz? - Zapytał nadstawiając ucho.
Umiejętności:
Spoiler:

Ekwipunek:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Wędrowiec
Major Lynch

Postautor: Wędrowiec » 15 gru 2013, 21:52

-Tak, złoty środek. Taki sam jak każdy inny. Muszę się zastanowić, odezwę się w ciągu paru dni. Teraz powinienem pomóc moim ludziom, żegnam - Odpowiedział patrząc na mapę, po czym założył swoją czapkę na głowę i wyszedł z biura.
Umiejętności:
Spoiler:

Ekwipunek:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Wędrowiec
Major Lynch